O nás

Ke konci minulého roku se společnost DS Holding a.s. stala odkoupením podílu pana Jaroslava Gabriela 100% vlastníkem společnosti DS Transport Beton Gabriel s.r.o.. V návaznosti na tuto změnu se k 1.1.2019 jednatelem společnosti stal pan Josef Chuchlík. Dokument o této změně si můžete prohlédnout zde.

Firma DS Transport Beton Gabriel s.r.o. byla založena v roce 2002 panem Jaroslavem Gabrielem starším a panem Josefem Chuchlíkem. Je logickým vyústěním spojení dvou majitelů, kteří již od roku 1992 podnikají v oblasti výroby a dopravy betonových směsí a služeb s touto činností spojených.

Pan Jaroslav Gabriel st. provozoval betonárnu ve Vrchlabí v letech 1992-2001 s ročním objemem cca 20 000m3 a byl velmi významným hráčem na poli betonových směsí a její dopravy v regionu Krkonoš.

Pan Josef Chuchlík provozuje již od roku 1992 dopravu a služby spojené se zásobováním výroben betonu sypkými hmotami  i další činností okolo dopravy jiných materiálů ve svých firmách DS Holding a DS Logistic s rozsahem po celé ČR i zahraničí.

Od roku 2002 se stává DS Transport Beton Gabriel s.r.o. výhradním dopravcem betonových směsí v oblasti Královehradeckého, Pardubického a Libereckého kraje pro firmu Českomoravský Beton, která je členem nadnárodní skupiny HeidelbergCement Group. Od roku 2006 se region rozšířil i na hlavní město Prahu.

Naše firma však spolupracuje nejen s výše uvedeným partnerem, ale se všemi velkými producenty betonu. Mezi tyto firmy jmenujme CEMEX Czech Republic, Holcim Česká republika, Zapa beton, Štěrkovny Dolní Benešov, z čehož je zřejmé, že pro nás hranice regionu nejsou překážkou. Roční obrat DS Transport Beton Gabriel s.r.o. se pohybuje v řádu cca 35mil. Kč.

Vozový park firmy při zrodu čítal pouhých 14 autodomíchávačů, převážně značek Tatra. V rámci zkvalitnění služeb a především minimalizování nákladů a v neposlední řadě i pro udržení na hrotu dynamicky se rozvíjejícího trhu naše firma začala od roku 2005 vkládat nemalé investice do nákupu nových vozidel MAN.

Koncem roku 2008 dosáhl celkový počet autodomíchávačů již hranici 30ti vozidel. Jen tak pro zajímavost v této flotile máme 9 mixů MAN o objemu 8m3. V rámci zkvalitnění služeb, vyšší efektivitě a hlavně operativnosti jsou vozidla vybavena spací kabinou a samozřejmostí je pohon vozidla 8x6, což zvyšuje průchodnost vozidla i v náročnějším terénu.

Naše firma se snaží ve svých investicích nahlížet do budoucnosti a v roce 2007 investovala nemalou částku do satelitního monitorovacího systému GPS, který umožňuje v reálném čase sledovat vozidla v terénu a pružně tak reagovat na veškeré změny ze stran zákazníka. Dalším velmi významným faktorem tohoto systému je podrobný přesný záznam činnosti vozidla, což umožňuje doložit případné nesrovnalosti evidentních reklamací ze stran zákazníka.

Firma DS Transport Beton Gabriel s.r.o. v roce 2007 investovala nejen do vozového parku, ale v rámci snížení nákladů na opravy a rozšíření pole působnosti svých činností, zakoupila za téměř 10mil Kč areál bývalého statku v obci Lánov u Vrchlabí, což můžete vidět na fotografiích. V roce 2008 jsme vybudovali kancelářské centrum za cca 1,2 mil. Kč, které se stalo nedílnou součástí opravárenské haly. V současné době soustředíme svoji činnost na modernizaci celého objektu tak, aby se stal nejen plnohodnotným pro servis a opravy našich vozidel, ale i pro další aktivity, které se budou opírat o spolupráci i s Vaší firmou.